COŚ O MNIE?
Jestem uczennicą największego gimnazjum w Toruniu, jedną z pięciu Julii w klasie, zbyt niską dziewczyną. Miłośniczką wszelkiej muzyki, żużla, butów oraz sklepu H&M. Osobą lubiącą bawić się w fotografa, oglądać najróżniejsze seriale, śpiewać, oraz uczęszczać na zajęcia teatralne do domu kultury, no i pisać.
MAM TYSIĄCE ZAINTERESOWAŃ I NIE POTRAFIĘ WYBRAĆ JEDNEGO,
DLATEGO ZAŁOŻYŁAM TEGO BLOGA.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz