niedziela, 28 września 2014

Cześć, jestem... sobą i nie wiem, jak zacząć prowadzić bloga!

Cześć.
Czeeeść!
CZEŚĆ.

Nie mam pojęcia, jak zacząć pierwszy post na blogu, więc mam zamiar improwizować.
Mam na imię Julia, mam czternaście lat i mieszkam w Toruniu. (Ciekawsze informacje o mnie znajdziecie w zakładce "o mnie"). Nie mam zamiaru ograniczać tego bloga do konkretnego tematu, ponieważ nie umiem wybrać jednego. Ten blog będzie o każdej sprawie, o której tylko będę chciała się wypowiedzieć. 

Postanowiłam, że każdy tytuł posta będzie zaczynał się od "Cześć, jestem... (temat postu)". Postaram się poruszyć jak najwięcej tematów. 

Zachęcam do podsuwania mi pomysłów i inspirowania mnie. Lubię uzasadnioną krytykę! 

To by było na tyle ze spraw organizacyjnych, zapraszam do czytania mojego bloga!

~Julia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz